Online booking
Promijeni/otkaži rezervaciju

Splitski litnji koluri

Početak koncerata

20. 06. – 15. 08. – počinju u 21. 00 h
16. 08. – 03. 09. – počinju u 20. 30 h
03. 09. – 26. 09. – počinju u 20. 00 h
27. 09. 2016. – Završni koncert pod nazivom „ Zbogom lito" počinje u 17. 00h – 02. 00h

13. 07. ( srijeda ) 2016. – Klapa Iskon i klapa Ventula
14. 07. ( četvrtak ) 2016. – KUD Brodosplit
15. 07. ( petak ) 2016. – Zabavni bend CIOTOG
16. 07. ( subota ) 2016. – zabavni bend THE MADCAT
18. 07. ( ponedjeljak ) 2016. - Zabavi bend SOL
19. 07. ( utorak ) 2016. – KUD Filip Dević
20. 07. ( srijeda ) 2016.- Klapa Šufi i klapa Ankora
21. 07. ( četvrtak ) 2016. – KUD Jedinstvo
22. 07. ( petak ) 2016. – TECHNO VIKEND
23. 07. ( subota ) 2016. – TEHNO VIKEND
25. 07. ( ponedjeljak ) 2016 - MAKEDONIJA ( KUD Naum Numovski ili Kreševo topče )
26. 07. ( utorak ) 2016. – KUD Brodosplit
27. 07. ( srijeda ) 2016.– klapa Marjan i klapa Ježinac
28. 07. ( četvrtak ) 2016. – KUD Jedinstvo
29. 07. ( petak ) 2016. – VIS COVERI Vikend Pop i rock
30. 07. ( subota ) 2016. - Zabavni bend FESTIVO

01. 08. ( ponedjeljak ) 2016. - MAKEDONIJA – KUD TANEC
02. 08. ( utorak ) 2016. KUD – VEČER MILE KRAJINE
03. 08. ( srijeda ) 2016. Muška klapa Šušur i klapa Orca
04. 08. ( četvrtak ) 2016. – KUD Brosplit
05. 08. ( petak ) 2016. – nema koncerta ( Dan Pobjede )
06. 08. ( subota ) 2016. – FLORES AKUSTIC
08. 08. ( ponedjeljak ) 2016. - Večer RAZGLEDNICA IZ SPLITA
09. 08. ( utorak ) 2016. – KUD Filip Dević
10. 08. ( srijeda ) 2016. – Klapa Iskon i klapa Ventula
11. 08. ( četvrtak ) 2016. – KUD Jedinstvo
12. 08. ( petak ) 2016. – zabavni bend AZIL
13. 08. ( subota ) 2016. – zabavni bend JAZZ
16. 08. ( utorak ) 2016. – KUD Brodosplit
17. 08. ( srijeda ) 2016.- Klapa Šufit i klapa Ankora
18. 08. ( četvrtak ) 2016. – KUD Filip Dević
19. 08. ( petak ) 2016. – DANI DINA DVORNIKA
20. 08. ( subota ) 2016. – DANI DINA DVORNIKA
22. 08. ( ponedjeljak ) 2016. – zabavni bend X BEND
23. 08. ( utorak ) 2016. – KUD Brodosplit
24. 08. ( srijeda ) 2016 - klapa Marjan i klapa Ježinac
25. 08. ( četvrtak ) 2016. – KUD Jedinstvo
26. 08. ( petak ) 2016. – Zabavni bend WESTASTE
27. 08. ( subota ) 2016. – Vikend Irske tradicionalne glazbe CIOTOG
29. 08. ( ponedjeljak ) 2016. – zabavni bend MORE MORE
30. 08. ( utorak ) 2016. – KUD Filip Dević
31. 08. ( srijeda ) 2016. – muška klapa Friži i klapa Orca
01. 09. ( četvrtak ) 2016. - KUD Jedinstvo
02. 09. ( petak ) 2016. – DANI DIOKLECIJANA
03. 09. ( subota ) 2016 . – DANI DIOKLECIJANA
04. 09. ( nedjelja ) 2016. - DANI DIOKLECIJANA
05. 09. ( ponedjeljak ) 2016. – Zabavna grupa FESTIVO
06. 09. ( utorak ) 2016. – KUD Brodosplit
07. 09. ( srijeda ) 2016. – klapa Sinj, klapa Vrilo, Hrvace
08. 09. ( četvrtak ) 2016. – KUD Filip Dević
09. 09. ( petak ) 2016. – Vikend DUHAČKIH ORKESTARA
10. 09. ( subota ) 2016. – Vikend DUHAČKIH ORKESTARA

11. 09. ( nedjelja ) 2016. - KUD Jedinstvo
12. 09. ( ponedjeljak ) 2016. – Grupa SOL
13. 09. ( utorak ) 2016. – Los Caballeros
14. 09. ( srijeda ) 2016. – muška klapa Friži i ženska klapa Kolura – Dani GSS
15. 09. ( četvrtak ) 2016. – KUD Brodosplit– Dani GSS
16. 09. ( petak ) 2016. – Dani Međunarodnog Crvenog križa
17. 09. ( subota ) 2016. – VIKEND KLASIKE – violina i violončelo
19. 09. ( ponedjeljak ) 2016. – Zabavna grupa ADRIATIC
20. 09. ( utorak ) 2016. – KUD Filip Dević
21. 09. ( srijeda ) 2016. – Muška klapa ŽRNOVNICA i ženska klapa NEVERIN
22. 09. ( četvratak ) 2016. – KUD Jedinstvo
23. 09. ( petak ) 2016. – Cili svit u Split
24. 09. ( subota ) 2016. – Cili svit u Split
25. 09. ( nedjelja ) 2016.- Cilisvit u Split
26. 09. ( ponedjeljak ) 2016. – Ukrajina ( grupa ATMOSFERE ) – Cili svit u Split
27. 09. ( utorak ) 2016. – „ ZBOGOM LITO „ svi izvođači
Svi izvođači koji su sudjelovali u programu „ Spliski litnji koluri 2016. „ pozdravljaju ljeto i rade program koji se sastoji od 1 300 izvođača u vremenskom trajanju od 17. 00 – 02. 00h